ZAWODY Z OKAZJI DNIA DZIECKA - Koło PZW Myszków
W dniu 22 czerwca 2014r. odbyły się po raz 13 Zawody Wędkarskie dla Dzieci z okazji Dnia Dziecka organizowane przez Koło PZW Myszków Miasto – impreza została zorganizowana pod patronatem medialnym portali internetowych o tematyce wędkarskiej www.rybomania.pl , www.wedkuje.pl, www.pikefinder.pl, www.corona-fishing.pl, w...ww.fishing-test.pl, www.przewodnicywedkarscy.pl, www.carpsoul.com, www.fishexpert.pl, www.moczykije.pl www.carppassion.eu, www.powercarp.pl www.sharp-drakers.pl , gazet wędkarskich WĘDKARSKI ŚWIAT, WĘDKARSTWO MOJE HOBBY, ŚWIAT KARPIA, WIADOMOŚCI WĘDKARSKIE a także telewizji TVR – dodatkowo imprezę objęła swoim patronatem Rada Młodzieży przy Zarządzie Głównym PZW





Na starcie zawodów stanęło 348 zawodników w dyscyplinie spławikowej w wieku od 5 do 14 lat oraz 18 spinningistów w wieku 15-16 lat.





Pogoda nie rozpieszczała zawodników na przemian słońce, deszcz silny wiatr. Rywalizacja przebiegała w miłej rodzinnej atmosferze. Pomimo niepogody dzieci łowiły płocie, okonie, leszcze, krąpie oraz karpie które złowiono nawet na spinning.





O kolejności zadecydowało losowanie – każdy z uczestników mógł zostać mistrzem zawodów i zająć pierwsze miejsce – na startujących oczekiwały atrakcyjne nagrody które dzięki uprzejmości Sklepu WODNY ŚWIAT zostały zapakowane w wiadra (w tych wiadrach znajdowały się słodycze, zanęta, żyłki, woblery, przynęty gumowe, 2 płyty Cd z muzyką, płyta DVD z bajką lub gra komputerowa, smycze, długopisy, Gazety komputerowe od firmy IDG Polska – wartość wiadra z upominkami ok. 150zł które otrzymał każdy uczestnik)

Warto wspomnieć o nagrodach rzeczowych Tyczka Preston od firmy GOZDAWA, Fotel karpiowy IRC od firmy Bait Box, wspaniałe wędki imienne podarowane przez Tomasza Krysika, Andrzeja Zduna, Roberta Polichę, Tomasza Ziębe, ręcznie produkowane wędki z pracowni RODMAS, LP ROODS, niesamowite wędziska od firmy PURE FISHING, ZEBCO Europe, zestawy w postaci Wędzisk Fedder wraz z kołowrotkami od przyjaciół z FORUM SUMOWEGO (Artura Bechter ,Michała Górskiego, Adama Gąsiora) zestawy wędzisk od Producenta Łodzi SKYLLA, Kołowrotki, wędziska od firm MISTRALL, JAXON, DRAGON – gry komputerowe, oprogramowanie, sprzęt wędkarski – Woblery ręcznie produkowane, gumy spinningowe, czapeczki, koszulki – nie sposób wymienić wszystkich nagród które były naprawdę wspaniałe – gry planszowe ufundowane przez firmę HIPPOCAMPUS, GRANNA, samochód zdalnie sterowany od firmy STADLBAUER, słodycze od firmy MIESZKO, Skrzynie i pudła od firmy PATROL GROUP, zanęty wędkarskie, kulki karpiowe, Atraktory oraz DIPy dodatkowo atrakcjami były Płyty CD, DVD oraz koszulki od zespołów muzycznych i kabaretów. Wśród nagród były vouchery na kurs na dorsza OSTRY DORSZE z Władysławowa oraz 3 wyprawy na Jezioro Żarnowieckie z przewodnikiem Andrzejem Wiznerem (oczywiście dla dziecka z opiekunem). Warto wspomnieć o pięknych pluszowych rybach od GABY S.C. oraz kosmitach z Komendy Policji i Kredytów Chwilówki które umilały czas najmłodszy a także zamek dmuchaniec na którym dzieciaki doskonale się bawiły.






Za każdą przesłaną choćby najmniejszą paczkę serdecznie dziękuje każdemu z osobna - proszę pamiętać bez WAS tej imprezy by nie było
Dzięki Waszej Uprzejmości Przyjaciele udało się sprawić wiele radości naszym milusińskim. Bardzo dziękuje i proszę pamiętajcie o nas w 2015r.


Kolejność przedstawiała się następująco:

1 miejsce zajęła Zuzanna Synowiec lat 6
2 miejsce zajął Filip Uchnast lat 6
3 miejsce zajął Kamil Szczygieł lat 16
4 miejsce zajął Błazej Ostrowski lat 12
5 miejsce zajęła Weronika Gil lat 11







Za największą rybę zawodów uznano karpia 40 cm - nagrodą był kołowrotek ufundowany przez Sklep-Karpiowy.pl - nagrodę otrzymał Karoń Filip
Najmniejszą rybą zawodów okazała się płoć - 2 cm - świetne wędzisko od firmy Garbolino ufundował na ten cel Mariusz Sułek - nagrodę otrzymała 5 letnia Iza Kozik
Wszystkie nagrody zostały rozlosowane wśród uczestników - nikt nie odszedł do domu z pustymi rękoma.








Jako Prezes Koła PZW Myszków Miasto chciałbym serdecznie podziękować przyjaciołom i sponsorom którzy sprawili wiele radości uczestnikom zawodów, zwycięzcom oraz nam organizatorom:

Firmy Polskie Wędkarstwo Karpiowe: Adder Carp, Aller Aqua, Bagmax, Bait Box, Bait Zone, Baits.pl, Big Carp Zone, Carp Concept Baits, Carp Gravity, Carplife, Carpmaster24.pl, Carpshop, Carpstrong, Carp-World, Carrum, Crazy Carp, Delta Baits, Fantasy Baits, Fish Food, Fish House, Gold Baits, Imperial Baits, Jakubowski Export-Import, JET-FISH, Kaprpro, Massive Carp, Monster Fishing, Nash Tackle, NEMO Artykuły, Robkarp.pl, Saenger Polska, Sklep Karpiowy.pl, SUMIK Zabrze, Świat Karpia, Tandem Baits, Vimarco, Videotronic,



Firmy Polskie Producenci i Sklepy Wędkarskie: ABRAMIS-Mikado, AJ Group, Balsax, BFF S.C. RIVE, BLACK S.C., Centrum Wędkarskie Tomasz Mikołajczak, Centrum Zoologiczno-Wędkarskie WODNY ŚWIAT, DAIWA Polska, DAM Polska, DECATHLON, DESIGN-FISHING, Euromet, Expert Float, FishExpert Catch It, FISHING Mart Sosnowiec, FISHTECH, Forum SUMOWE, Garbolino Polska, Sklep GARBUS, Graff, HEGON, JAXON, K-Plast, LARUS Polska, Spółka LEKA, LESZCZ Sp. J. Mistrall, LESZCZ.PL, LIWI S.C., MARINET Wędkarski.pl, MATCH.PRO, MAX KF, Meduza – York, PHU Esox, PILAR, Piotr Bagiński, Pleciona Team, PZW Okręg Częstochowa, PZW ZG Rada Młodzieży, RAVEN Fishing, FISHING24 Rafał Bielewicz, Sklep Rybomaniak, Salix Alba, SARS, SHARK, Sklep Art. Wędkarskie Justyna Czajkowska, Sklep GOZDAWA, Sklep SUMOWY, Sklep Wędkarski MACH, Producent Łodzi SKYLLA, SPLIN, Telewizja TAAAKA RYBA, Telewizja TVR Wędrówki z wędką, TiM Spławiki, TRAPERZY, Tubertini Polska, VISION, Wędkuje.pl, Wędkarski Świat, Wędkarstwo Moje Hobby, www.lowisko.net, ZEBCO Europe

Firmy Polskie Producenci Zanęt Wędkarskich: Eco System Gienek – Gliny, Gliny-Natury, Goldfish24, Górek Gliny, Gut-Mix, Martom, Piotr Stępniak, Pezon&Gunki, Profess, PPC Machela Sp.z o.o. HARISON, STILL Jacek Leśniowolski, TOPAMA, TRAPER, VENIRE, Zakład Produkcji Zanęt REKORD,

Firmy Polskie Spinningi Mucha: Apatyzer, Artystyczne Wyroby Igor Olejnik, ATMO, Bogdan Rekowski, Woblery Bieszczadzkie Grzegorz Sidor, Woblery BONITO, Woblery DORADO, FISHBOX, Flycasting.pl, GA-MA Plastic, GLAN, Woblery GLOOG, Woblery HUNTER Polska, Ireneusz Piepiorka, JERK Adam Goering, Józef Sendal, Mariusz Lisewski, Woblery Krakusek.zp, Koguty Zbigniew Oczoś, LP ROODS, MEPPS.PL, MICROBAIT, Patryk Ganczar, Paweł Parfieniuk, Pezon&Gunki, POLSPING, Pracownia Roztocze, PURE FISHING, Woblery QUICK-BAITS, Rafał Przybyła, RH LURES, Robert Ciarka, RODMAS, Ryszard Sierka, SALMO, SESAME Polska, SIEK-M, SPINMAD, SPINNEX, STARTBAIT, Sztuka Łowienia, Szymon Flytries, TAIMEN, Team Creazyfisher Tomasz Zięba, Robert Policha, Tomys Baits, ULAR, Woblery Dąbrowski, Woblery FAFIKI, Woblery KENART, Woblery KOBI, Woblery TARNUS, Woblery TITO, Woblery TG, Woblery WOBI, Woblery Patryk Kowalewski,Woblery Adam Lorenc, K.S. Lure Baits, Przemysław Wiślak, WRTA, www.jedznaryby.pl Andrzej Wizner, www.naryby.com Tomasz Krysiak, Wyprawy na ryby Andrzej Zdun, OSTRY-DORSZE, PIKEFINDER,





Firmy Polskie nie związane z wędkarstwem: Against Graviti, 4ever Music, Active Pro, Agencja Artystyczna - Verità Nostra, Agencja Mruku, Agencja Powsinoga, Albatros Records, ART2 Music, Asfalt Records, Bajki-Grajki, Bauer Polska, Best-Film, Biodro Records, Black Monk, BRUBECK, CAMMINARE, CARTON, Cenega Polska, Chello Central Europe, Delta Optical, DOEHLER Polska, ENERGA, Euro Trade, Fantom Media, AMERICAN Zbigniew Ziemkowski, Fundacja Marcina Gortarta MG13, Gabi Gry, GABY S.C., Galapagos, Granna, Greek Star Music, Harlem, HH ZONE, HIPPOCAMPUS, IDG POLSKA, IDG Polska, Portal INTERIA, Jasna Chmura, Jung-Off-Ska, Jimmy Jazz, Karrot.pl, Kajetan Kajetanowski, KASPERSKY LAB, Kilogram Records, Kino Polska Muzyka, Klimatyczne.pl, KOKA Beats, Korotki Music, Koszulki JURII, Lynx Music, Margo Entertainment, Media Service Zawada, Miasto Dzieci, TV Mini Mini, MONOLITH, Monseart Music Management, Music Zone, Mystic Production, Mystic.pl, NORDRE, Olifant Street Music, OLO Records, PATROL GROUP, Play Sp. z o.o., PLAYMOBIL, Polskie Gry Planszowe, POMIX, PPHU Zielona Pantera, PREORDER.PL, Pro Art. Ewa Galin, Proper Reocrds, Mariusz Pudzianowski, PWN, Rafał Jackiewicz, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, Rock House, SDT Film, SJ Records, SOLITON, SP Records, SPI Polska, STADLBAUER, STEP Records, STOOR, SYMANTEC, TECHLAND, Telewizja TAAAKA Ryba, TORO, Universal Music Polska, Viacom International Media Networks , WERNAL, WILD.DE, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Wydawnictwo My Music, Wydawnictwo HQT, Wydawnictwo Muzyczne A.Klimasara, Wydawnictwo Muzyczne FOLK, Z.P.C. MIESZKO S.A., ZIMA RECORD



Firmy Zagraniczne: Angler Zone (Litwa), Aquaworld Nussbaumer (Austria), Artistu Pescar (Rumunia), Big Bear Products (USA), BIWAA (Hong Hong), Clickbaits (Niemcy), CS Angelshop (Niemcy), CT Baits & Lures (Austria), DUO Japan (Japonia), Fishermann Angling Club - Polish/Scottish Fishing Club (Szkocja), Flashover Lures (USA), Fliegenfischen-Polen (Niemcy), JENZI (Niemcy), KORDA (Holandia), SKLEP WĘDKARSKI UK (Anglia), Rauma Finland Lures (Finlandia), SILURI.de (Niemcy), Sven Bode (Niemcy), Taffi Takle (Niemcy), VIVINGRA.com (Litwa), William Raison (Anglia), www.svartzonker.se (Szwecja), XEVI LURES (Hiszpania)

Kabarety: Artur Andrus, Albert Production, Arte Gemini I.C.R. Polska, Formacja Chatlet, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Cezary Pazura, Kabaret Czyści Jak Łza, Kabaret Grzegorza Halamy, Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Noc, Kabaret Paka, Kabaret Rak, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Kabaret Neonówka, Kabaret OT TO, Kabaret Spotkanie z Balladą





Zespoły: 2tm23, ACAPULCO, A-FRONT, AMPERA, ANALOGS, Arkadiusz Zawiliński, BUTELKA, BABAYAGA OJO, BACHOR, BAJM, BIG-CYC, CZARNO-CZARNI, CARENTOUHILL, CELA NR 3, CHEMIA, CHUPACABRAS, CIRYAM, COCHISE, CREE, CZERWIE, Cezary Makiewicz, DE ŁINDOWS, DEFEKT MUZGÓ, DEUTER, DR MISO, DUAL COMA, DUBSKA, DODA, DŻEM, ENBLEMA, ENEJ, EWA FARNA, FARBEN LEHRE, TABU, FEEL, GABA KULKA, GANG OLSENA, GOLEC UORKIESTRA, GOLDEN LIFE, GRUPA PODWYŻSZONEGO RYZYKA, HAPPYSAD, HARATACZE, HORRORSCOPE, INKWIZYCJA, Janusz Yanina Iwański, Justyna Steczkowska, KAPELA PIECZARKI, KASA CHORYCH, Kasia WILK, KORA Jackowska, KOBRANOCKA, KULTURKA, LILA, LUXTORPEDA, ŁZY, MAGGOTH, Majka Jeżowska, MALEŃCZUK, Małgorzata Ostrowska, Martyna Jakubowska, MASKA, My Myself and I, Maryla Rodowicz, MIĄŻSZ, NEURONIA, Nocna Zmiana Bluesa, NORBI, November Listopadowski, O.K.W., OBERSCHLEISEN, OBSTAWA PREZYDENTA, ODSZUKAĆ LISTOPAD, Oficjalny FK CETI, Oi!Brygada, OPCJI JEST WIELE, PERSONA NON GRATA, POPARZENI KAWĄ TRZY, RADIO BAGDAD, RED LIPS, RENI JUSIS, ROOG, SANDALES, SECESJA, SCHIZMA, SKTC, SOJKA STANISŁAW, STAN OSKARŻENIA, STRACHY NA LACHY, SZTYWNY PAL AZJI, STUDIO BUFFO, T.LOVE, THE CORPSE, THE HEADHUNTERS, Tomasz Kowalski ,TRUBADURZY, TZN XENNA, UNIVERSE, UPSIDE DOWN, VENFLON, VARIETTE, WILKI, WSK, ZIBBI KREBS, ZMAZA, ZIYO
Zespoły Disco Polo: 4EVER, AFTER PARTY, AKCENT, ANDRE, BAYER FULL, BASTA, BOYS, BUENOS ARES, CLASSIC, ETNA, FOCUS, MAGDA NIEWIŃSKA, MARIUSZ KAŁAMAGA, MIG, PUDZIAN BAND,

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama