Rybomania 2017 - POZNAŃ


Rybomania w Poznaniu za nami. Tłumy zwiedzających pokazują jak wspaniałym hobby jest wędkarstwo.
Nie mogło tam zabraknąć z dość doświadczalnym akcentem firmy Adder Carp która tym razem postanowiła skorzystać z powierzchni wystawowej sklepu Carponline.pl i z tego miejsca dziękujemy serdecznie za możliwość współpracy podczas tych kilku dni wystawowych.

Dzień jak co dzień. Można by powiedzieć dzień świstaka. Pakowanie, transport rozkładanie i sen.
Mimo wszystko , mimo tej całej monotonii dookoła wystawy (bazaru) dają wiele radości.
W poniższej relacji znowu skupimy się nad tym co nam ją daje.
Wiele firm wprowadza do swojej oferty wspaniałe produkty. Jakość asortymentu firm raczkujących na rynku wraz z krezusami na poziomie oferty zblizonej do budżetowej, się tak zatarła że decyzji naszej zaczynają przyświecać uwarunkowania na poziomie interpersonalnym. Tego lubię tego nie ........

Zabawne to sytuacje ;) - dobrze , że chociaż na targach nie skaczemy sobie do gardeł i nawet kurtuazyjna "piona" przybiera formę obrazu człowieczeństwa :)

Super.......Otwarta przestrzeń , coś czego jeszcze nie praktykowaliśmy zamykając się w dość szczelnej zabudowie w ostatnich latach.

Miało to swoje plusy ale i minusy. Było inaczej ale jak zwykle dostojnie bo tego nawet Hejterzy , nasi ulubieni motywatorzy do dalszych działań nie wycisną przez swoje zafiltrowane na słowo Adder, gardła.
Katalog 2017 - w wersji drukowanej robi naprawdę wielkie wrażenie. Jest okazja podziękować wszystkim za wspaniałe materiały tóre przyczyniły się do jego powstania.
Hey hey ................. Nie martwcie się - nie będzie to Adderowo zakolorowany artykuł ;) Poprawność nakazywała nie ominąć firmy :)Najpiękniejszy produkt a targach. Może poza kilkoma Hostessami bo to w końcu też produkt marki natury - być może nawet bez konserwantów, więc wybacz Błażej. Miałeś silną konkurencję ale z tego co widziałem to zachwyt łajba wzbudzała. Ręczna robota - pięknie.
Co my tu mamy - prezentacja nowości na rok 2017 dokonywana przez Adama Chetkowskiego
Dzień branżowy to wspaniały czas na rozmowy w normalnych warunkach. W miarę normalnych, bo wprowadzenie biletów na VIP DAY w formie ogólnodostępnej powoduje, iż dyrektorowie dużych firm muszą czasami odpowiadać na pytani " PO ILE PANIE TEN KOŁOWROTEK, I JAKI RABAT NA NIEGO :) , ale w końcu ktoś to zmysłowo zaplanował , zapominając czasami może o innych ważnych rzeczach ale co tam.......Tak się rzuca kobrą Darek posyłając kulki AMOK na 150m , opowiadać potrafi również. Widać to po oczach Pana w lewym krańcu zdjęcia. WOW :)

Tak na marginesie to jest niesamowity człowiek. Można Darka słuchać godzinami i kiedyś wam to udowodnię pełnometrażową produkcją z jego udziałem. HIT GWARANTOWANY !!!Z obiektywem odwiedzamy tych co walczą o polski rynek w polsce......... Paradoks jakiego nie ma nigdzie na świecie by tak nie szanować tego co powinno być elementarną poprawnością.
W koncu projekty te tworza ludzie z pasją.Z marzeniami które jak widać realizują, a gdy zechcą przeskoczyć pewną granicę, będzie bardzo trudno - a nie powinno tak być.

Pomimo jakiś tam różnic, powstałych w fazie naszych przemian na wielu płaszczyznach - Dominiku - POWODZENIA !!!!Gdzie się nie rozejrzeć pięne wedki. Gdy nie bedę miał już siły "Karpiować" , kupię sobie takiego smukłego cukiereczka, by zaszyć się w miejscu w kótrym tafla wody od grążeli się zieleni, i będę szukał wspaniałych okazów, używając delikatniutkiego sprzętu .............Spacer po obiekcie pokazuje jedno. Nie samymi tematami karpiowymi Polska stoi, ale udział w branży wędkarskiej segmentu karpiowego jest potężny. Mimo wszystko dużą część wędkarzy karpiowych odwiedzających Rybomanię łatwo rozpoznać .....

Daruję sobie zdjęcia , ale po WORKU PELLETU na plecach ..... Kupionego na szufelki. Pozostawię to bez komentarza chociaż nie da się nie dostrzec korzyści dla klienta - dla firm już mniej, ale to inna historia.
Czasami nie wystarczy kupić wspaniałe wędkarskie okulary by wszystko dostrzec.Kolorowy Wędkarski Świat - bajkowo. Potężna ilość asortymentu do "Rolling service".
Od pistoletów poprzez elektryczne rollery wspaniale rozwija się ten segment produkcji. Dla siebie , dla kolegów. Wielką przyjemność można czerpać z używania własnych kombinacji nad wodą

Polecamy !!!!!!Zakupowy Zawrót Głowy .......
Wszędzie światełka , błysk , wygłaskane produkty - wszystko po to by dać nam jak największe szanse nad wodą. Damian , producent łodzi wie to najlepiej - jak duży handicap uzyskuje się używając modeli zdalnych w wędkarstwie.
Pomimo różnych opinii jest to alternatywa do tego w jakim stanie mamy wody ogólnodostępne. Echosonda , często z GPS oraz punktowe nęcenie staje się receptą na niemoc spowodowaną totalnym bezrybiem.Sumowe zajawki , często uskuteczniane przez karpiarzy , którym kręgosłup mówi o tym , że jeszcze ma rezerwę mocy ;) - też nie grzeszą niedoborem asortymentu.U nas spokojnie - jedni piją kawkę , inni konsumują otulinę z plecionki - wszystko według upodobań - nawet można mieć ochotę na dużą kulkę , co widać ;) - A CO ? :PW końcu 30stka na karku to chyba wolno ???? STO LAT ;)Halo halo SEBASTIAN !!!!! - towar się kończy - przyjedź.
Monster Fishing tym razem w ofercie jednego ze sklepów, mających w ofercie sygnalizatory polskiego producenta.Analizy na wyższym poziomie - słyszalem tą rozmowę i dość dziwne pytanie. Piotrek ???????
Nie wiesz dlaczego Prezes rozpisał stan magazynowy w zapisie NUTOWYM ?????
" Może chciał zasygnalizować , że coś mu nie gra?????"Fajnie , iżczasami się spotyka ludzi przy których nie wygląda się zbyt pulchnie :)Co jakiś czas odwiedzamy Karpia w Akwarium by sprawdzić czy przybiera na wadze by wypełnić plan Rybomanii która podała , że waży 22kg choć nie był zważony.
Hmmmmmm - po licytacji, z tego miejsca możemy zakomunikować , iż ważył 18:900 a jego bracia nie przekroczyli wagi 11kg - to tak jak by ktoś statystycznie chciał ryby przez szybę oceniać.

Aleś Ty piękny !!!!!!Lansik Kruszyny w obozie Łowcy. Potężna siła blogerów dotknęła również wędkarskiego świata.Telewizja wędkarska <>Hooka.tv Dają rade - po zrozmawialiśmy kilka chwil - mają plan i kto wie kto wie ...... może to wygeneruje zasięg globalny. Szansa jestEkipa WW , w swojej rdzennej odsłonie powoduje u mnie nostalgię. Jakoś nie potrafię zaadoptować się w jej nowoczesnym odłamie młodszego frontu redakcyjnego, który po prostu do mnie ze swoją wulgarnością nie dociera ale ............. Czy ja coś muszę ???? No like i tyle .....Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego.

Brawo Panowie !!!!! - aranżacja stoiska godna organizatora Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym. Wprowadzona przed targami elektroniczna deklaracja zbiera już plon, a ich obecność przyniosła kolejna grupę członków pozyskanych w ten weekend.Łowisku Gosławice , reprezentowanemu przez Pawła Stępniaka dziękujemy za umożliwienie licytacji ryb , oraz zorganizowanie wspaniałego konkursu o niebanalnym zasięgu gdzie wygenerowano prawie 600 odpowiedzi konkursowych. Z przerażeniem obserwowaliśmy jak przybywa głosów - ale chyba wybrnęliśmy :PLOSOWANIE
Wspomniany wyżej Paweł StępniakSpacerek po hali - cd.....Sponsor 1 ryby 10+ w IV pucharze Portalu Carppassion - Łukasz Pawlik - RockWorld
Biznesowe rozmowy - w bardzo ciekawym otwartym miejscu - A Adam Chtetkowski - Dyr Handlowy Adder Carp w swoim żywiole.Podziękowanie za wsparcie imprezy MPP - Polonia Carp Champions od Krzysia Sikory dla Huberta PiliszakaEkipa CARPONLINE - mieli pełne ręce roboty , choć udało się złapac taki moment który na to nie wskazuje :) sa sa sa sa saZatrzymamy się tutaj na kilka słów.

Rybomania to święto wszystkich wędkarzy. To prawda - my tworzymy magię tego miejsca. Każdy z nas wie doskonale co ma robić i wystarczy dać nam potrzebną ilość miejsca by się tylko rozłożyć.
Czasami wcześniej zastanawiając się, jak nasza firma się nazywa bo nazwa stoiska jakoś nic nie mówi , czegoś brakuje , coś nie tak, mimo iż wcześniej milion razy zapewniano nas że jest IM FINE.

To ludzie uśmiechnięci, pełni woli walki będący profesjonalistami na swoich 34m2 stanowią o sile ekspozycji całkowitej.

Super was spotykać.

Zobaczcie jak kolorowo ;)W kulisach jednak jest cieżko doprowadzić to do takiego stanu. Panie prezesie hmmmm - obserwują nas ???

Piotrze czy zasiliłeś szeregi Federacji - MÓW MI TUTAJ NA UCHO !!!!
Ucho prezesa ;)Dobre relacje ponad podziałami firmowymi. Dziś tutaj jutro tam , byle potrafić trzymać ciśnienie i wieloletni przyjaciel nie stawał się wrogiem i nie musiał wysłuchiwać jaki przez te lata był beznadziejny gdy postanowił odejść - foto bez podtekstu , choć historia innej znajomości już nie.Kontrola jakości Łódki LA BOAT przed kolejną odsłoną BIG FISH MP , gdzie frma Błażeja Borkowskiego ponownie jest sponsorem nagrody.Działa ???? a co ma nie działać ???Method Mania ............. nazwa firmy, ale tutaj się zatrzymamy z innego względu.
"Methoda" w wędkarstwie karpiowym to ciągle rozwijająca się gałąź ciężkiego wędkarstwa gruntowego.
Chyba nie ma żadnej firmy, która by się nie rozdrobniła i nie zaczęła wprowadzać do swojej oferty coraz to ciekawszych pozycji z tego asortymentu.
Podziękowanie od organizatorów Misingu Karpiarze Martynce dla TomkaOczywiście nie mogło nas zabraknąć w okolicach projektu Wędkarze Dzieciom, gdzie z wielka duma obserwowaliśmy jak zebrane tam inicjatywy rosną w siłę.
Zresztą zapewne jeszcze na podsumowania przyjdzie czas od nich samych więc pozwolę sobie odwlec to w czasie.Akwarium cały zcas wzbudzało wielkie WOW , nie tylko wśród dzieci. Było na co popatrzeć - NAPRAWDĘ.Aukcja Karpi - zobaczycie ją w produkcji VIDEO ale przebiegała bardzo eksresyjnie.
W szranki rywalizacji o te 5 karpi stanęły 4 podmioty.

Pobiedziski Klub Karpiowy , tak naprawde pomysłodawca ponownego licytowania ryb, Łowisko Rybieniec , oraz Koło AZOTY z Kędzierzyna Koźla. Był jeszcze jeden tajemniczy licytytator - ale to już zobaczycie na żywo.

Przebiega uaukcji i jej finał bardzo zacięty . Wygrywa KOŁO AZOTY Z KĘDZIERZYNA KOŹLA ......
Poszukajcie tego we fragmencie filmu który za kilka dni opublikujemy.

KWOTA WYLICYTOWANA wynosi 5500zł i rozdzielona zostaje w całości równo między akcje z projektu WĘDKARZE DZIECIOMOczywiscie jak już jestesmy przy evntach portalowych nie mogło zabraknąć wyłonienia zwycięzcy konkursu na bezpłatny udział w IV Pucharze Portalu Carppassion - gratulujemy również !!!!


METHOD MANIA - RAFAŁ KARWIŃSKICieżkie warunki do zdjęć - norma na hali ale zawsze można sobie zrekompnsować naturalna nocną fotką ;)Patronaty - nigdy nie odmawiamy partonatu nad imprezą. Nigdy i nikomu - no może czasami nam sie to zdarza ;) heh - ale w przypadku tak zdeterminowanych młodych ludzi to był by skandal.

Trzeba umieć żyć poza podziałami. Szkoda , że czasami wizja NAJLEPSZYCH W SIECI potrafi skrzywdzic nawet dzieci.

Długa Historia ....... - w tym przypadku pewność, ze bedzie dobrze dodaje mi sił.
POWODZENIA.Bawiliśy się na tych targach świetnie. W sumie jak może być w gronie przyjaciół ????
Chyba z tego miejsca mogę sobie pozwolić na małą prywatę.

Dziękuję , że jesteście. Że towarzyszycie mi rokrocznie w moich urodzinach podczas rybomani - tym razem 40stych.
Dziękuję za prezenty ale przede wszystkim, że byliście koło mnie. Przepraszam , że się szwędam po hali gdy potrzebujecie pomocy ale tak niestety wygląda mój targowy żywot - w sumie to WYGLĄDAŁ. Następne lata będą inne. Dziękuję również wszystkim którzy nas odwiedzili. Nie sposob wszystkich wymienić,ale gwarantuję, że każdy uścisk dłoni , misiek i wychylona symbolicznie szklameczka Coli zapadają na zawsze w mojej pamięci - Dziękuję ;)Ucekniemy jeszcze raz na halę ............. moze się coś pozmieniało ????? Coś przybyło coś ubyło :)Zadowoleni uczestnicy projektu. Projektu który może Rybomania zechce kontynuować gdyż to był ostatnia moja przygoda ze stoiskiem WĘDKARZE DZIECIOM, stoiska które mam nadzieję będzie potrafił ktos jeszcze bardziej rozbudować, bo zostawiam je w dość dobrej formie i mam nadzieję , iż tylko będzie rosło w siłę.
Znacie tych Panów ???? bo mi się jakoś zdjęcie samo zrobiło ....... ???Jak było ????? OCZYWIŚCIE KCIUK W GÓRĘ :) w końcu to Święto .......Apropo świętowania popsuje sobie humor wizją tego , ze jeszcze przez długie lata będzie mnie Kobieta BIŁA. Pogratulowałem osobiście i dostałem buziaka :P
Fajnie razem wyglądacie :) ale już ni łówcie razem na jednej zasiadce 40stek bo Adi cos osłabł na 30stce ;) - heheheh.

2 dni polowałem byście byli razem ;)a na koniec podziękowania dla Piotra Kamińskiego za te kilka lat mojej aktywności w jego projekcie, która z dniem wczorajszym wygasła do czynów nie kolidujących z niczym, co generuje czas większy niż 10 minut działania, czyli ewentualnym patronatem medialnym z użyciem funkcji KOPIUJ - WKLEJ

Powodzenia Piotrek ;)Zwycięzca i nagrodzeni w konkursie filmów wędkarskich V otwartego Festiwalu im.Jurka Biedrzyckiego w który otworzył ten wspaniały materiał w którym mileismy swoją cegiełke jako autorzy tekstu i muzyki z gościnnym udziałem Patryka ArentaGRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW i podziękowania dla wszystkich uczestników z tych 5 lat, podczas których miałem okazję was oceniać przy okazji bycia Jurorem w tym festiwalu ;)
Festiwalu który po moich 3 latach próśb doczekał się godnej oprawy i odbył się w czasie, który nareszcie zapewnił mu SPLENDOR............... w postaci WIDOWNI, która w tym przypadku jest najważniejsza........Do zobaczenia na kolejnych targach ;) Do zobaczenia w projektach realizowanych przez portal i firmę wraz z Adder Carp Teamem .....

Daniel Kruszyna

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama