PCM2017DZIEN2


Wieczorne ważenie pokazuje, iż w tymroku batalia o Mistrzostwo Polski będzie niesamowicie zacięta.
Docierają do nas coraz to nowe komunikaty o złowionych rybach. Jedna z nich przewielkiej urody.
Na łowisku mimo bardzo zaciętej rywalizacji wizyty wśród uczestników mają charakter bardzo towarzyski, by za chwilę każdy zaszył się w zakamarkach swojej miejscówki.
Cały czas na prowadzeniu ekipa AdderCarp Kornel Stróżykiewicz oraz Volodia Romaniw, - którą jutro wreszcie wzmacni Adrian Zgórski, ktoryz przyczyn losowych nie mógł stawić się wcześniej.W międzyczasie kolejne ryby na innych stanowiskach i już nie ma sektoru w którym nie została by złowiona ryba a Łukasz Pawlik oraz Artur Karol depczą ekipie Addera po piętach.


Dziękujemy również za odwiedziny i długie dyskusje o losach PFWK.

Tomasz MulkaMariusz Niedźwiecki

Dzień drugi a na początek coś czego nam brakuje a było widoczne wczoraj...... SŁOŃCEEEEEEEEEEEEEPada deszczyk który chyba poprawił sytuację na łowisku - bo ryby stały się bardzo aktywne. Na razie małe, ale sytuacja na łowisku jest bardzo rozwojowa.

Piękna ryba Janusza zgłoszona już wczoraj o 20:30
Ryby które zapewne ucieszyły łowców - w końcu to MISTR$ZOSTWA POSKI !!!!Smak zwycięstwa poznał Łukasz Pawlik- dziś wspomnienia odżyły. Czy ponownie powlaczy o tytuł Mistrza wraz Arturem ??? by powtórzyć sukces z 2013Na tą chwilę prowadzi Ekipa Adder Carp. Łowiąca 5 karpi w tym jednego nieklasyfikowanego, czyli rybę trzymają u siebie.Kilka zdjęć i wyniuki na samym dole strony ......

A na koniec dzisiejszej przedpopołudniowej relacji miaławizyta jednego ze sponsorów sektorowych Witka Smolarczyka
<
Reklama
Reklama