OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY - DUXON
Generalnie zdjęcia mogłyby oddać wszystko w 100% i cały materiał w swym fotograficznym wymiarze by był relacją kompletną...... ale ;)

Nie był bym sobą, gdybym w kilku słowach nie oprowadził was po "zakamarkach" potężnego przedsięwzięcia jakim jest nowa odsłona sklepu stacjonarnego firmy DUXON

Wchodzicie ????

Z góry uprzedzam. To trzeba zobaczyć na własne oczy. Byle nie zwariować.

WELCOME !!!!

Sprawca całego zamieszania Andrzej Pluta Wraz z najbliższymi współpracownikami. To oni stoją za tym niebanalnym projektem.

Bardzo odważny krok, i tutaj należy zacząć od gorących życzeń POWODZENIA - by to wielkie dzieło rosło w siłę, ale to już w rękach sztabu ludzi. Spędziłem z nimi 2 dni i gwarantuję - wiedzą co robią.

Ten swego rodzaju " Karpiowy Supermarket " może wzbudzać zazdrość całego naszego środowiska, bo wielu z nas możliwość obcowania z taką ilością sprzętu ma tylko podczas imprez targowych, a tutaj ???

Nie można przejść obojętnie wobec jednego z facebookowych komentarzy z profilu sklepu.

BĘDZIEMY MIELI TARGI CAŁY ROK

Coś czuję , że wielu wyruszy niebawem w to miejsce, a dla nas karpiarzy, ostatnio tak popularny wers utworu "KATOWICE NOCĄ ......." nabierze bardzo karpiowego znaczenia.

Ale do rzeczy,

Przekrojowa ekspozycja wędzisk wielu firm pozwala na niesamowitą weryfikację swoich wyobrażeń.
Z jednej strony jakość z drugiej cena , do tego możliwość oceny w sposób namacalny. Wszystko powoduje, iż możemy wybrać co nas interesuje, minimalizując znacznie skalę błędu, wynikającą z małego przekroju porównawczego.
Wydaje się, że dla wielu firm takie miejsca powinny stać się zalążkiem do większego dbania o klienta, bo powoli nie wystarcza symulować swojej potęgę ceną.
Pomachaliśmy kilkoma wędziskami, balansując między fanaberiami producentów i naprawdę nie zazdrościmy klientom sztuki wyboru, bo naprawdę będzie ciężko. Mówią, że od przybytku głowa nie boli :POj bolała bolała , wielu i to bardzo.

O której odjeżdża ten autobus ???? - mózg się lasował od próby wyboru.Nie ma co się dziwić. 30 metrowa ścianka z tysiącami różnych "bajerów" do konstrukcji zestawów końcowych może zaabsorbować. Najśmieszniejsze jest to, że nawet wielu zdecydowanych błądziło z jednego końca na drugi analizując, czy na tym zaoszczędzić - co zastąpić czymś tańszym, a co wypełnić czymś droższym, lepiej wykonanym. Wszystko dodatkowo rozwija nasze fantazje konstruktorskie i powoduje POŻĄDANIE POSIADANIA.

Przez chwilę pomyślałem, że to będzie wiele firm miedzy sobą "tasować", ale szybko zaobserwowałem, że to działa zupełnie inaczej. Jedne rzeczy docelowo , inne zastępcze - czasami różnicując o kategorię wód, skalę trudności - wiele wiele czynników.

Andrzej !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - TY SADYSTO !!!! - co znowu domawiasz ????Wszystko na wyciągnięcie ręki choć czasami za szybą.

Projekt tak rewolucyjnie wyposażonego sklepu ma na celu "obsługę" każdego karpiarza.
Nie ma tutaj podziału na lepszych i gorszych. Istotą ekspozycji jest wyłącznie KATEGORIA, co od razu rzuca się w oczy.

"Ile Pan chce przeznaczyć na zakup kołowrotka ???? "

Nie wie Pan ????

Chwileczkę , już konsultuję z Pana Żoną ;)heheheh - Musiałem ;) - a po Ile SPRITE ??? :PJak okiem sięgnąć różnorodność całego przekroju oferty.
Kilkadziesiąt kombinacji smaków.
Jeden z klientów po ocenie 8 pudełka stwierdził - DAJ PAN WSZYSTKIE PO SZTUCE - powącham w domu - co też uczynił.Tomasz Mulka Manager w firmie DUXON. Nie da się ukryć , że bardzo dobry "transfer" i duża szansa dla niego. Młodość poparta doświadczeniem, znajomość rynku angielskiego, zdolności zarządzania ludźmi. Czy podoła ??? Łatwego zadania nie ma i cała ekipa musi dać mu szansę, by cały projekt zagrał. Zobaczymy jak sprawdzi się w powierzonej odpowiedzialnej funkcji. Moja rada :P - uśmiechnij się czasami ;) tak jak dawniej.Ścianka konferencyjna budziła w wielu ukryte talenty. Panie Darku ;)
Czyżby początek wielkiej kariery ???? Jeszcze większej ????Siedząc na fotelu, wygodnym niczym w salonie mebli coraz bardziej ekskluzywnych, oczom jego ukazał się LAS ...... - LAS BAG'as

Jak bym tak musiał te wszystkie torby przenieść z domu do mojej zielonej strzały ??? KOSZMAR !!!

Były wszystkie gatunki toreb. Zabrakło mi tylko Torby na Torbę :) bo Torebkę i futerał na naparstek krawiecki znalazłem. Tak samo przekrojowo z jakością i ceną, choć tutaj złapałem się na tym , iż udając, że nie dostrzegam logotypów firm czasami nie sięgnął bym po coś droższego.

Choć tego, że w niektórych detalach DROGO niosło za sobą wręcz finezyjną jakość, nie można nie podkreślić.Manekin kobiety , czy faceta ???? - porozmawialiśmy kilka chwil. Mój ideał - spokój opanowanie, delikatne rysy. Zaprzeczająca stwierdzeniu , iż z kobietami lepiej mieć Spokój niż Rację.
Jedno jest pewne , żadna z nich nie zrozumie gdy wrócisz do domu z torbą "wypchaną" T-Shirt'em Bluzą i Spodniami o wartości ponad Tysiąca złotych :P
Na 100% mało który z nas zdradził swojej lubej cenę tej bluzy ;)

Oj tam oj tam ;)Ekipa NASHA zrobiła naprawdę duże wrażenie na tej imprezie. Widać, że chłopaki dużą rolę przykładają do P&R, z czego warto brać przykład organizując swoje ekspozycje.
DUŻY PLUS !!!! i GRATULACJE
Chodzę i chodzę dookoła cały czas odkrywając coś nowego. Szkoda tylko, że was tak dużo przyszło - bo nie szło pracować :) hehehehehe
Kurcze dużo nieznajomych twarzy - macie tam internet w ogóle ???
Teraz widać kto siedzi przy kompie podczas facebookowej zasiadki, a kto tak naprawdę łowi.
Jedno jest pewne - macie farta. Nie dość, że łowisk tyle, że nie da się wypaść z drogi gdzie indziej niż do wody, to jeszcze taki się wam "cukierek karpiowy" trafił.
Grrrrrrr - to teraz się męczcie :) chociaż z wyborami :P
Mnogość firm naprawdę zaskakuje. Zobaczcie - nawet raczkujący producent sygnalizatorów, depcze po piętach sławetnemu krezusowi. Ciekawe zestawienie. Dowód na to, iż nikt nie jest tutaj rzucany w kąt.Wszystko pod czujnym okiem Szefowej - Pani Malwiny. Sprawiła mi wspaniały komplement - powiedziała, że jestem szalony. Hmmmmm - ja szalony?, a kto właśnie w tej chwili tak wnikliwie sprawdza ile tak naprawdę Koni ma moje auto bo nie dowierza, że dało radę wjechać do góry po serpentynie galerii ????

Uspokoję Panią - konstruktor Peugota 307 też by nie uwierzył.

Bohater drugiego planu Mariusz Majerski - zagubiony w w cyfrach. Ostatnimi czasy kandydat na mojego naczelnego :)

Upsssss coś zdradziłem ???? Hmmmmm - Mybe Yest Mybe NoCały projekt marki DUXON to niezbadana przestrzeń działań i potężny plan wielopłaszczyznowy. To widać, tu nie potrzeba wiedzy od źródła. Wystarczy czytanie między wierszami i obserwacja. Chyba , że ktoś tutaj stracił kontrolę ale to naprawdę wygląda na potężnie poukładaną machinę.

Krzysiek ????? Wiecie , że ten człowiek ma ustawioną na zegarku zawsze tą samą godzinę ???
DZIESIĘĆ PO DRUGIEJ - Zdradzę - oto mistrz wypuszczania zestawu na nieziemskie odległości według schematu - "jak wyleci między 02:08 a 02:12 to poleci :) "Czy ja już tutaj nie byłem ???? Nie pamiętam tyle się działo - KATOWICE NOCĄ :)W każdym miejscu spotkania znajomych z łowisk. Gdzieś w kulisach słyszę radosny krzyk - CZY MY MUSIMY SIĘ SPOTKAĆ W KATOWICACH MIESZKAJĄC W WARSZAWIE ????
Wydaje się, że to miejsce poza swoim docelowym przeznaczeniem ma szansę stać się czymś co przekroczy sztywne bariery komercji. To naprawdę może się udać, gdy poza zyskiem zauważy się w nim miejsce dla człowieka, a z rozmów z właścicielem i menagerem tego CARP SUPERMARKETU wynika , iż takie są plany.
Po kilku godzinach efekty zmęczenia widać na twarzy pracujących od kilku dni po 20h na dobę. Mario ;)
gdzie uciekła Twoja żonka ;) ??? Tym razem Ty będziesz bohaterem tej akcji.
Nie pozwalaj jej jeździć z kolegami na zasiadki. Zdradziła mi, że zaczyna czasami marzyć o samotnym wyjeździe gdy pięknie zaświeci słoneczko......
Jejku ale z was super TEAM !!!!! - dziękuję, że czułem się u was jak u siebie. Musimy się spotkać kiedyś nad wodą :)

JO CHOPIE ??? ???Kolejka jak po alkohol o 13 za starych, niekoniecznie dobrych czasów. Tutaj zatrzymamy się na chwilę.
W dobie internetu trudno o inny argument niż dobra cena, by kupić przysłowiowego kota w worku.
Wiele rzeczy można ocenić gdzieś nad wodą, u znajomych, zobaczyć konstruktywne testy na youtube bądź w prasie, czy w najgorszym razie zaufać.
Tutaj stacjonarnie dostajecie możliwość wszystkie wyobrażenia zestawić w jedną całość.
Czy nie warto zdobyć się na jakąś lojalność i po udanych oględzinach po prostu tutaj to kupić ???
Dotyczy to każdego sklepu stacjonarnego. Mam nadzieję , iż każdy ma świadomość, że traktowanie ich jako wystawkę przed zakupem to cios w trud który ktoś dla was wykonał.

Nie neguję zakupów w "sieci" - po prostu apeluję o lojalność w przypadku, gdy traficie w miejsce stacjonarne, które da wam to czego oczekujecie.
Spróbujcie wynegocjować cenę. Zapytać o alternatywy - zapewnić sobie bezpieczeństwo reklamacyjne.

ehhhh się nakręciłem ale naprawdę warto, bo takiego samego szacunku byście wymagali wobec siebie !!!!!
Nie mogę przeżyć tych cen :P
Wiszę ;)Przyłapani :) Więcej zdjęć wkrótce :)Ta Panią jeszcze poznacie bliżej, w końcu to nasza nowa Carp Redaktor telewizji internetowej :) Pani Anna Adamska. To dla niej, Pan manager tak wypinał tors :P - a Robert gdzieś zaabsorbowany nowościami MADA - zresztą jego już kiedyś widzieliście :) także zdjęcia nie będzie - był bardzo aktywny podczas swoich prezentacji, stojąc na czele ŻÓŁTEGO LEGIONU :)Kolejne z kategorii spotkań ponadczasowych.

Oj dużo wymieniliśmy informacji na różne tematy. heheheh
Musimy kiedyś razem usiąść nad wodą, i nagrać materiał. Lektorski głos jakiego zazdroszczę nieziemsko.

A poza tym - stary czułem się jak byśmy znali się 20 lat :) Wielkie dzięki Bartku.Pusto ???? gdzie są ludzie ????
Coś mnie ominęło ???

Ta ścianka będzie mi się śniła po nocach. Naprawdę - kiedyś jak będę tak bogaty, by golić się jeden raz maszynką wielorazową, wejdę do sklepu i po prostu z zamkniętymi oczami załaduję cały koszyk :)
Później usiądę w namiocie na swoim nowym łóżku, na którym się zmieszczę razem z psem, i zawiążemy takiego COMBI RING SOBAKA CHODA, że karpie będą składać płetwy do modlitwy o przetrwanie.Pan się , Panie Przemku nie uśmiecha pod nosem ;)
weźmiemy 2 koszyki co mi tam szkodzi.Zresztą dobre wzorce mamy. Co by nie było , niektórzy z taką pasją opowiadają o swoich wnioskach podczas używania właśnie takich udziwnień, iż aż zarażają.

Nie przyznam się , że uległem - NIGDY !!!!!! - a te haki polecił mi Adrian Zgórski już dawno temu :)
Chodzą legendy, iż ten stłumiony metaliczny dźwięk teflonu, jest w stanie wprawić nasze karpie w amok ..... hmmmmm no właśnie Amok - kto wie , kto wie ;)Cała ekspozycja przemyślana. Poza tematyką i tym uwarunkowaniem lokalizacji zauważamy pewnego rodzaju funkcjonalność zagospodarowania przestrzeni. Stelaże na namioty stojące u góry a pod nimi krzesła i łóżka które rzecz jasna można wypróbować. SUPER !!!!Może kiedyś spotkamy się nad wodą - miałem się z wami wybrać na wycieczkę na Rybnik. Mati i Karol - to kiedyś musi się stać. MU SIPrzynęty zanęty kilku firm w bardzo bogatej szacie pokazały, że najważniejszym kryterium wyboru jest relacja na płaszczyźnie CENA JAKOŚĆ. Dobrze, że zaczynamy do tego dorastać. To rokujące, co było widać w wyborach których dokonywali klienci. ( zdjęcie poglądowe)Spacerujący Prezes wyraźnie promieniejący z dumy, bo jak by nie było, zasłużył na wielkie słowa uznania, co spowodowało listy gratulacyjne od konkurencji - miłe i zaskakujące gesty.

Czy szykują się jakieś współprace ???? W końcu lepiej współpracować z silnymi podmiotami, niż no właśnie ....................... sobie zamilknę :)

A Pan się pouśmiecha ;)Pan w sumie również :). Dużo pytań , dużo ciekawych wniosków które położył Pan na ręce młodych karpiarzy, bo wielu starych wyg się chyba wstydziło zapytać. Gdzie jest Adrian ????
Ok - przyznam się - nie dogadaliśmy się co do ceny zdjęcia. Dam mu szansę następnym razem przygotowując cennik - a tak naprawdę, to miał przedstawić mi swoją Pannę Agatę. Nie wywiązał się i za karę fotki nie będzie :)Zbliżamy się do końca naszej wizyty na otwarciu nowej siedziby DUXON SHOPU. W rolę agenta Kruszyny wcielił się Kruszyna. Pozwoliłem sobie na lekko frywolną formę tej relacji bo czułem się u was swobodnie i taki charakter wizyty chciałem pokazać.

Nie zmienia to faktu , iż temat jest bardzo poważny i wbrew wyobrażeniom wielu nie powstał dla zabawy.

Jednocześnie chcę podkreślić, iż wiedzę w temacie zdobyłem drogą dedukcji i wszelkie rozbieżności gdy popełniłem jakieś foux pass będę prostował ewentualnie osobiście :P, co można odebrać z góry jako tego dnia nie działający panel administracyjny.

Życzę wam by się udało wszystko to co zakładaliście tworząc to miejsce. By problemy dawały determinację do działań a nie były powodami rezygnacji a sukcesy nie usypiały czujności.
By świat fascynatów nawet przez brązowe okulary - wyglądał na tyle różowo by umieć czasami bardziej elastycznie na wiele rzeczy spojrzeć - DLA WSZYSTKICH - POWODZENIA

Sprawdźcie mi proszę czy to facet czy kobitka ? :P
taka/i spokojny/a - .......
Żeby jeszcze gotować potrafił/aDZIĘKUJĘ , ŻE CZUŁEM SIĘ U WAS naprawdę jak w Rodzinie ;)

WIELKIE GRATULACJE !!!!!Daniel Kruszyna

p.s

Duxon Shop położony jest przy ul. Bocheńskiego 69 lokal 104 w Centrum Handlowym Załęże w Katowicach - na terenie obiektu można zjeść super parówki rolowane w boczku :)

POLECAM :)Szybki Kontakt
Reklama
Reklama