NO KILL- MYSZKÓW 2015 - DZIEŃ DZIECKA


XIV cykliczne ZAWODY Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA ORGANIZOWANE PRZEZ ZARZĄD KOŁA PZW MYSZKÓW MIASTO POD HASŁEM „NO KILL”

21 czerwca 2015r. odbyły się po raz 14 Zawody Wędkarskie dla Dzieci z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „NO KILL” organizowane przez Koło PZW Myszków Miasto pod patronatem medialnym: Rady Młodzieży przy Zarządzie Głównym PZW, gazet wędkarskich: WIADOMOŚCI WĘDKARSKIE, WĘDKARSKI ŚWIAT, WĘDKARSTWO MOJE HOBBY, KARP MAX, GAZETY MYSZKOWSKIEJ, DZIENNIKA ZACHODNIEGO oraz portali internetowych o tematyce wędkarskiej: www.rybomania.pl, www.wedkuje.pl, www.pikefinder.pl,www.corona-fishing.pl, www.fishing-test.pl, www.przewodnicywedkarscy.pl, www.carpsoul.com, www.fishexpert.pl, www.moczykije.pl, www.carppassion.eu, www.karpmax.pl, www.karpiarze.eu, www.shrap-drakers.pl, www.Angloo.com, www.karpiarstwo.pl, www.karphobby.pl, www.moczykije.net, www.pokazrybe.pl, www.wkra-fishing.pl, www.carptv.pl




Należy podkreślić iż, jest to największa w Polsce impreza organizowana dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat. Imprezę podzielono na kategorie wiekowe: od 5 do 14 lat w dyscyplinie spławikowo-gruntowej oraz od 15 do 16 lat w spinningu i sztucznej musze. W tym roku na starcie zawodów zanotowano 366 zawodników w dyscyplinie spławik i grunt oraz 18 adeptów spinningu i sztucznej muchy. Łączna ilość biorących czynnie udział w zawodach wędkarskich wyniosła aż 384 zawodników młode wędkarki i wędkarzy. Zawody organizowane są dla wszystkich dzieci niezależnie od miejsc ich zamieszkania.




Pogoda w tym roku nas nie rozpieszczała – jak przystało na pierwszy dzień kalendarzowego lata rano zaczęło padać po około 20 minutach wyszło słońce niestety zostało zastawione przez ciemne chmury które towarzyszyły nam do końca zawodów z tym że około południa znowu poczęstowały nas rzęsistym deszczem. Pogoda wpłynęła na brania które były zmienne – pomimo tego udało się złowić płocie, leszcze, krąpie, liny oraz co należy podkreślić raka błotnego.



O kolejności nie decydowała waga ryb a …uwaga losowanie – każdy z uczestników został mistrzem i otrzymał piękne prezenty. Na uczestników oczekiwały paczki (ze słodyczami, sokami, napojami, płytami, sprzętem wędkarskim – żyłkami, woblerami oraz innymi gadżetami) dodatkowo do paczki przekazywano nagrody rzeczowe (wędki, kołowrotki ,czapeczki, koszulki, książki i inne)
Organizatorzy przekazali dzieciom 5 rowerów które trafiły do szczęśliwych dzieciaków, 10-cioro dzieci otrzymało wspaniałe tablety ufundowane przez firmę PUREKO z Myszkowa. Wśród nagród znalazł się wysokiej jakości sprzęt karpiowy oraz kulki, dipy produkowane przez czołowych producentów ADDER CARP, B.BAITS, BAITS.PL, BIG CARP ZONE, CARP GRAVITY, CARPLIFE, CARPMASTER24.PL, CARPMIX.PL, CARPONIZER POLAND EUROSAT BIS, CARPSHOP, CARRUM, CRAZY CARP, DUXON, FANTAZY BAITS, GOLD BAITS, JAKUBOWSKI IMPORT EXPORT, MASIVE BAITS, MCKARP, NANO BAITS, SKLEP KARPIOWY.PL, STARK-BAITS, SUCCESSFUL BAITS, TOP CARP, TT CARP, www.ROCKWORLD.pl, AS PRO MEDIA - ŚWIAT KARPIA do każdej paczki trafiły komplety ciężarków od firmy RAF-MIX
należy wymienić wędziska z pracowni RODMAS




wspaniałe wędziska od firmy PURE FISHING, ZEBCO EUROPE, MISTRALL, MIKADO, JAXON, DRAGON, MATCH PRO, super nagrody w postaci wędzisk ANGRY BIRDS od firmy NORMARK- SHIMANO po raz pierwszy była z nami firma GRAUVELL która przekazała wędki i kołowrotki dla dzieciaków, poza tym książki, albumy, mapa polski 3-D, gry komputerowe, gry planszowe, koszulki min. od TEAM CRAZYFISHER, CROW SPORTWEAR, COMPFISHING, czapeczki, przynęty sztuczne ręcznie produkowane takie jak woblery, muchy, samochód zdalnie sterowany firmy STADLBAUER, skrzynie od firmy PATROL GROUP, płyty CD, DVD ufundowane przez wydawnictwa muzyczne, książkowe oraz zespoły muzyczne i kabarety polskiej sceny, wśród nagród nie zabrakło zanęt wędkarskich GOLDFISH24, GÓREK GLINY, MARTOM, MATSFISHING, MEUS, PROFESS, SENSAS, STIL, PPC MachelaSp.z o.o. HARRISON, TOPAMA, TRAPER, VENIRE, Zakład Produkcji Zanęt RECORD, Zanęty BANOL, Zanęty Tomasz Nysztal. Wśród nagród znalazły się sygnalizatory brań od firmy VIDEOTRONIC, WIMARCO, MONSTER FISHING
Niezwykle cennymi upominkami były vouchery: 3 ufundowane przez firmę
www.rezerwujllowisko.pl




na weekendową zasiadkę dziecka z opiekunem na dowolne jezioro komercyjne w Polsce, 1 wyprawa z przewodnikiem od www.jedznaryby.pl Andrzej Wizner oraz wyprawa na dorsze kutrem we Władysławowie www.ostry-dorsze.pl
Nie można zapomnieć o wspaniałych nagrodach od salonów wędkarskich: BLACK s.c., CAIMAN, CENTRUM WĘDKARSKIE Tomasz Mikołajczak, CENTRUM WĘDKARSTWA, Centrum Zoologiczno-Wędkarskie WODNY ŚWIAT, EUROFISHING Rafał Bielewicz, FISHING MART SOSNOWIEC, GOLD-PROJEKT.PL, GRANOS GROUP BOLW, HUNT FISH, JET FISH, MAGTOM, NEMO, PHU ESOX, PILAR, PLECIONA.PL, POWERBOX GDAŃSK, PREDATOR FISHING, RAVEN FISHING, RUMPOL, SKLEP BIAŁA RYBA, SKLEP SUMOWY, SKLEP WĘDKARSKI GŁOGÓW, SKLEP WOBLER, SPINFISH.PL, TAIMEN, TOP FISHING, VISION, WEDKARSKI.COM, ZHIBO (LEKA SPÓŁKA) oraz od przyjaciół Rajmunda Litwińskiego, Dariusza Zontek, Piotra Szalajko, Piotra Boufał i innych których nie sposób teraz wymienić



Nagrodą była także tuba na wędkę ufundowana przez firmę GARBARNIA Klęczany. Dzięki zaangażowaniu w imprezę Prezesa Koła udało się pozyskać sponsorów z zagranicy: ALABTROS (Niemcy), BAZZARELA (Włochy), CEBOS ADYNASA S.L (Hiszpania), COUNTRY FISHER (Szwecja), CRAZY FISH (Litwa), CS ANGELSHOP (Niemcy), FAIRPOINT OUTDOORS A/S WESTIN (Dania), FLASHOVER LURES (USA), GRAMSLURES (Szwecja), JENZI (Niemcy), MASAI LURES (Litwa), RAUMA FINLAND LURES (Finlandia), TOP MIX (Węgry), Michal's FISHING Shop (Irlandia), BARRACUDA FISHING TACKLE (Anglia), FISHERMANN ANGLING CLUB - POLISH/SCOTTISH FISHING CLUB (Szkocja) PolishAnglersAssociation Szkocja, SILURI.DE (Niemcy) którzy podarowali i przekazali na nagrody swoje produkty w postaci spławików, zanęt, kulek, przynęt spinningowych
Z racji złej pogody dzieci odwiedził jedynie przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie SZNUPEK z którym dzieci robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.
Zwycięzcami okazali się wszyscy jednak klasyfikacja przedstawiała się następująco: Sebastian Kowalski lat 8, Mateusz Kubalski lat 13, Oliwia Szmal lat 7, Wiktoria Wencel lat 7, Szymon Kowalik lat 6
Już wkrótce szczegółowa relacja wraz z logo sponsora na nowo powstającej stronie

]www.pzwmyszkow.pl.

Jako Prezes Koła PZW Myszków Miasto chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tak wspaniałej imprezy:

Zaproszenie Goście: EUROPOSEŁ Jadwiga Wiśniewska, Poseł na Sejm RP Grzegorz Sztolcman, Poseł na Sejm RP Marek Balt, Starosta Powiatu Myszkowskiego Dariusz Lasecki, Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, Wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, Radni Powiatu Myszkowskiego Rafał Kępski i Adam Żaczkowski
Firmy Lokalne Myszków i okolice: PUREKO, SOKPOL, AUTO - EKSPRES, PHU REKO, ST TRANS, Krzysztof Kowalski, KRONOS, Odlewnia PRESS, DENAR TRAVEL, WISKARS Tomasz Kurek, JURAJSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY, WIK TRANS, Tadeusz Kowalczyk, MATEOS, AGROFERM, SANGEM, DACH-MET, Betony POLAK, MRÓWKA – BUDULEC, SKLEP WĘDKARSKI Zuzia 2, WÓJCIK&WÓJCIK, GKHM PLASTIKI, WIKA, IMPERIA DYLAND, INTRA-BIS, MARMET, AUTO-MAX-BIS, Restauracja MAG, KOMPLEX -BUD, MAKITA, ICHTIOS, PRZYSTAŃ LEŚNIÓW, DESIRE 24, PC SERVICE, ESCAPE , DELFIN, SALON FRYZUR KAMELEON, Kredyty Chwilówki, PPHU FORTUNA, PARTNER AGD RTV ,GAZETA MYSZKOWSKA a także Pizzerie: REPUBLIKA, OTTAVO, CAPRI, LA STAZIONE, LA COSSTA, HOT HOUSE, KALAN Kebab,

Firmy Polskie Wędkarstwo Karpiowe: ADDER CARP, B.BAITS, BAITS.PL, BIG CARP ZONE, CARP GRAVITY, CARPLIFE, CARPMASTER24.PL, CARPMIX.PL, CARPONIZER POLAND EUROSAT BIS, CARPSHOP, CARRUM, CRAZY CARP, DUXON, FANTAZY BAITS, GOLD BAITS, JAKUBOWSKI IMPORT EXPORT, MASIVE BAITS, MCKARP, NANO BAITS, SKLEP KARPIOWY.PL, STARK-BAITS, SUCCESSFUL BAITS, TOP CARP, TT CARP, www.ROCKWORLD.pl, AS PRO MEDIA - ŚWIAT KARPIA,

Firmy Polskie Producenci: Abramis MIKADO,APETYZER, BALSAX, DAIWA CORMORAN, DAM, DAWKOR, DESIGN FISHING, EUROMET, EXPERT FLOAT, FISH POINT, GA-MA PLASTIC, GARBARINA KLĘCZANY, GRAFF, GRAUVELL, HEGON, JAXON, K-PLAST, LESZCZ SP.J - MISTRALL, MATCH PRO, MAX KF, MONSTER FISHING, NORMARK SHIMANO - RAPALA, PURE FISHING, RAF-MIX, RODMAS, SAENGER, SARS, SHARK, ŁODZIE SKYLLA, TIM, VIDEOTRONIC, VIMARCO, WKRA-FISHING, ZEBCO EUROPE,



Sklepy Wędkarskie i przedstawiciele firm: LIWI S.C., ALLER AQUA, BLACK s.c., CAIMAN, CENTRUM WĘDKARSKIE Tomasz Mikołajczak, CENTRUM WĘDKARSTWA, Centrum Zoologiczno-Wędkarskie WODNY ŚWIAT, EUROFISHING Rafał Bielewicz, FISHING MART SOSNOWIEC, GOLD-PROJEKT.PL, GRANOS GROUP BOLW, HUNT FISH, JET FISH, MAGTOM, NEMO, PHU ESOX, PILAR, PLECIONA.PL, POWERBOX GDAŃSK, Predator Fishing, RAVEN FISHING, RUMPOL, SKLEP BIAŁA RYBA, SKLEP SUMOWY, SKLEP WĘDKARSKI GŁOGÓW, SKLEP WOBLER, SPINFISH.PL, TAIMEN, TOP FISHING, VISION, WEDKARSKI.COM, ZHIBO (LEKA SPÓŁKA)

Firmy Polskie Producenci Zanęt Wędkarskich: GOLDFISH24, GÓREK GLINY, MARTOM, MATSFISHING, MEUS, PROFESS, SENSAS, STIL, PPC MachelaSp.z o.o. HARRISON, TOPAMA, TRAPER, VENIRE, Zakład Produkcji Zanęt RECORD, Zanęty BANOL, Zanęty Tomasz Nysztal,

Artyści producenci przynęt Mucha: Andrzej Basiński, BARTEY FISHING ART., CADDIS, CZECH NYMPH, Daniel Hryniak, EGO-FISHING, FLYCASTING.PL, FLY FISHING NYSA, KOZIEL FISHING, LIFE 4 FLY FISHING, MA JOWY Muchy, Marek Dziedzic, TĘCZAKOWIEC - Muchy Daniel Drozd, Jakub Wawryniuk, Łukasz Ostafin, Maciej Kierzyk, Piotr Chybiło, PolishWovenNymphs, Robert Fujak, Robert Kolatorski, SPENT Jacek Olsiński, SZTUKA ŁOWIENIA Mirosław Pieślak, TOP FLY, Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Iny i Gowienicy, www.at-flyfishing.pl, DOM WĘDKARZA, WĘDKARSKA POLSKA, www.alexmal.pl

Artyści producenci przynęt Spinning: Artystyczne Wyroby Metalowe Igor Olejnik, ASPFISH, ATMO, BŁYSTKI KRZYSZTOF GZYBEK, CYKADY.PL, Corona Fishing , FISHING TEAM PODHALE, GLAN, HRT, DORADO, Zbigniew Oczoś, Tomasz Maciołek, LP ROODS, Paweł Jaworski, Paweł Raźny, Włodzimierz Jarosz PROVOCATOR, QUICK Baits Dariusz Lesiewicz, RIOMES, POLSPING, SHRAPDRAKERS, SPINMAD, SPINNEX, WIREK, GLOOG, LOVEC RAPY, SIEK-M, Adam Lorenc, Adam Szwanka, Roman Kulczycki, Jerzy Dudzik, Adam Doering, Robert Ciarka, Józef Pojedyniec, Woblery ZP Zbigniew Prałat, KENART Artur Janoszka, Robert Kobylarz, Łukasz Wawrzynowicz, Patryk Kowalewski, Paweł Grzecznik, Piotr Grzegorek, Paweł Olszewski, Rafał Mleczak, Rafał Przybyła, Woblery Ręcznie Robione, Roman Wiatr, Tomasz Janeczek, Waldemar Świdrowicz, Tomasz Kotarski, Grzegorz Kwoka, Tomasz Gorgolik, Jerzy Furmański, ULAR oraz Tomasz Mokras producent spławików

Przyjaciele i portale: Dariusz Zontek, FishExpertCatch It, PIKEFINDER, Piotr Bejot BOUFAŁ COMPFISHING, Piotr Szalajko, Portal www.moczykije.pl, Rada Młodzieży Okregu PZW Częstochowa, RADA MŁODZIEŻY PRZY ZARZĄDZIE GŁÓWNYM PZW, Rajmund Litwiński, TEAM CRAZYFISHER, Telewizja TAAAKA RYBA, WĘDKARSKI ŚWIAT, WĘDKARSTWO MOJE HOBBY, www.jedznaryby.pl, www.rezerwujlowisko.pl, OSTRY-DORSZE


Firmy Polskie nie związane z wędkarstwem: AGAINST GRAVITY, Agencja Artystyczna - Verità Nostra, Agencja Artystyczna Antrakt, Agencja FOR YOU KAMIDA, AGENCJA MRUKU, AGORA S.A., AJ MUSIC, ART2 Music, AS Studio, ASFALT Records, Bajki-Grajki, BAUER POLSKA, BEST FILM, BLACK MONK, BRUBECK, BURDA MEDIA, CARTON, CASS FILM ENTERTAINMENT, CD PROJEKT, CHELLO CENTRAL EUROPE, CROW SPORTWEAR, DECATHLON Częstochowa, DELTA OPTICAL, DENAR TRAVEL, DRAW MEDIA, SALON E.LECLERC, ESKAMUSIC.PL, EUOPEJSKA FUNDACJA WSPIERANIA TALENTÓW, EURO TRADE, FIGHTERSHOP, Firma AMERICAN, Fundacja Marcina Gortarta, FUNDACJA RÓWNE SZANSE D.Michalczewski, GABY S.C., GALAPAGOS, GALICJA RECORDS, GANJAMAFIA SHOP, GRAM.PL, GREEN STAR MUSIC, GRY JAWA, HEMPSZOP, HIPPOCAMPUS, HURTOWNIAMAP.PL, IDG POLSKA, INTERIA.PL, OFICYNA IROKEZ, JIMMY JAZZ RECORDS, JUNG-OFF-SKA, KAJETAN KAJETANOWSKI, KASPERSKY LAB, KAYAX, KINO POLSKA MUZYKA, KOSZULKI AX, KRONOS, LYNX MUSIC, MACTRONIC, MARGO entertainment, MAX FLO, MEDIA SERVICE ZAWADA, MIASTO DZIECI, MIESZKO, MINIMAX.PL, MUSIC ART. AGENCY, MYSTIC.PL, NASIONO RECORDS, NEXT-FILM, ODZIEŻ MYŚLIWSKA Przemysław Kuciewicz, OLIFANT STREET MUSIC, OLO RECORDS, PATROL GROUP, PLAY Sp. z o.o., PLAYMOBIL, POLSKIE GRY PLANSZOWE, POLSKIE RADIO 3, POMIX T-Shirt Shop, PRACOWNIA RZEŹBIARSKA Waldemar Latoszewszki, PROPER RECORDS, PUDZIANOWSKI, RADIO ROCK TIME, RAFAŁ JACKIEWICZ, RAFAŁ SONIK, RED IS BAD, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach, ROCK HOUSE, RPS ENTERTAINMENT, RTCK, SDT FILM, SENGAM, Robert Złotkowski, SHI COMMUNICATION, SJ RECORDS, Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o., SP RECORDS, SPI POLSKA, STADLBAUER, STEP RECORDS, STOWARZYSZENIE CZYSTA POLSKA, STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI, STUDIO BUFFO, SYMANTEC, SZANTYMANIAK, TEXAR, TMTOYS, Tomasz Żółtko, TORO, TRAPERZY, UNIVERSAL MUSIC POLSKA, Viacom International Media Networks VIVA POLSKA, WILD.DE, WOŚP Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Wydawnictwio HQT, Wydawnictwo AMBER, WYDAWNICTWO CZARNE, Wydawnictwo Dwie Siostry, WYDAWNICTWO EMBRYO, Wydawnictwo Helios, Wydawnictwo JAGUAR, Wydawnictwo MUZA, Wydawnictwo Muzyczne A.Klimasara, Wydawnictwo Muzyczne FOLK, WYDAWNICTWO MY MUSIC, Wydawnictwo ZNAK, Wydawnictwo ZYSK, ZIMA RECORDS



Firmy Zagraniczne: ALABTROS (Niemcy), BAZZARELA (Włochy), CEBOS ADYNASA S.L (Hiszpania), COUNTRY FISHER (Szwecja), CRAZY FISH (Litwa), CS ANGELSHOP (Niemcy), FAIRPOINT OUTDOORS A/S (Dania), FLASHOVER LURES (USA), GRAMSLURES(Szwecja), JENZI (Niemcy), MASAI LURES (Litwa), RAUMA FINLAND LURES (Finlandia), TOP MIX (Węgry), Michal's FISHING Shop (Irlandia), BARRACUDA FISHING TACKLE (Anglia), FISHERMANN ANGLING CLUB - POLISH/SCOTTISH FISHING CLUB (Szkocja) PolishAnglersAssociation Szkocja, SILURI.DE (Niemcy)

Kabarety: Artur Andrus, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Ani MruMru, Kabaret Cezary Pazura, Kabaret Czesuaf, Kabaret Czyści Jak Łza, Kabaret Grzegorz Halama, Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neonówka, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Smile, Formacja Chatlet, Albert Prduction

Zespoły: 19 Wiosen, 747, Abstrakt, After Blues, Ahead, AllBandits, Amen Band, Ampera, Analogs, Animagnetical, APE, Arcy Młyn, Arkadiusz Zawiliński, Back to the ocean, Bacteryazz, Bakshish, BHP, Big Cyc, Big Fat Mama, Bigger Half, BlackSnake, BombatBelus, Bongostan, Budka Suflera, Burek Dobry Pies, By MillionWires, Carentouhill, Cezary Makiewicz, CF-98, Chałturka, Chupacapras, Ciabatta, CircleWaves, Collision, Corinn, Cosmopoliss, Cree, Curcuma, Cymeon X, Czaqu, Czarny Furiat, Czerwie, Czerwone Gitary, De Łindows, DeathDenied, Deathbringer, Defying, Despizer, Dioboł Boruta, Dianti, Dikanda, DivineWeep, Dogbite, Dom na Drzewie, Drop of Fire, Dual Coma, Dumbs, Dżem, Eier, Enej, Ewa Farna, Eleni, Fabryka, Fajrant, FarbenLehre, Faul, Feuberzauber, Forteca, Funkytank, Gaba Kulka, Gang Olsena, Gdzie Cikwiaty, Gooral, GovernmentFlu, Grunberg, Grupa Podwyższonego Ryzyka, Happysad, Headdown, Heart Attack, Heaven, Hellhaim, I HopeYouDie, In Extremis, Inkwizycja, iNNi, Iraas Band, Iscariota, Izabela Trojanowska, Jack Crusher, Jahbestin, Janusz Yanina Iwański, Jerzy Mazzoll, Kasa Chorych, Kasia Wilk, KAT, Killed By Car, Kohorta, Kora Jackowska, Krzysztof Krawczyk, Kto Nie Kocha Pieszczocha, Lamia Reno, LastDayz, Lej mi pół, Leszek Możdżer, Lila, Love De Vice, Luxtorpeda, Łydka Grubasa, Magdalena Tul, Maggoth, Majka Jeżowska, Maleńczuk, Maryla Rodowicz, Me Myself And I, Mesajah, Miąższ, MIR, MrPillon, Na Górze, Negatyw, No Brothers, Nocna Zmiana Bluesa, NoisyGasoline, Norbi, Obłęd, Odsiecz, Offensywa, Ola Trzaska, Orange The Juice, Oranżada, Organizm, Ortodox, Ostatni Krzyk Mody, P.C.K., Pabieda, Pampeluna, PantaKoina, Partyzant, Patrycja Markowska, Patyczak, Persona Non Grata, Piersi, Plagiat199, PolishFiction, Posłowie, Pull the Wire, QuQa, Reni Jusis, Reszta Pokolenia, RH+, Rooster Band, Rotengeist, RoyalSpirit, Rozbujane Betoniary, Scream, Secesja, Serso, Sierociniec, SIN, Skangur, Skauci, SKTC, Skyanger, Snowid, Spetamentia, Spirit of 80, Stan Oskarżenia, Strach Uszu, Strachy na Lachy, Street Chaos, Ścigani, T.Love, Tabu, Taumaturgia, Terrordome, The Bastard, The Bauagans, The Bill, The Friends, The Headhunters, The Nuts, The Proof, Tides From Nebula, Translola, Troty, Trupa Trupa, Tune, Turbo, Undergrunt, Upside Down, Usta Mariana, Variette, Venflon, Video, VIERNA, VirginSnatch, WarsawAfrobeatOrchestra, We HateRoses, Wilki, Wolfrider, Wszyscy Byliśmy Harcerzami, ZAGI, Zła Obsesja, Zmaza,

Zespoły Disco Polo: 4 Ever, After Party, Akcent, Andre, Basta, Boys, Classic, Etna, Focus, Impressive, Mejk, Shazza, Weekend,

>>>>>>>>GALERIA - 240 zdjęć





PROSZĘ BĄDŹCIE Z NAMI ZA ROK
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama